Ball Corporation bude využívat prostory v Panattoni Pilsen Digital Parku

15.02.2021

Americká společnost Ball Corporation, která vyrábí hliníkové nápojové plechovky, připravuje plně automatizovanou výrobu na Borských terasách.

Ball Corporation bude využívat prostory v Panattoni Pilsen Digital Parku

Ball je jediná společnost v České republice, která vyrábí hliníkové nápojové plechovky. Nekonečně recyklovatelné obaly dodává především pivovarům a výrobcům nealkoholických nápojů z celého světa. Ball Beverage Packing Czech Republic s.r.o. je součástí koncernu působícího ve více než 120 světových lokalitách.

Nyní se chystá využívat prostory v novém Panattoni Pilsen Digital Parku, kde vytvoří téměř 200 pracovních míst a plánuje zde založit vlastní vývojové centrum.

„Prestižní mezinárodní výrobce, který má pobočky ve 120 zemích světa, patří do výkladní skříně cirkulární ekonomiky a přináší výrobu koncového produktu s vysokou přidanou hodnotou i kvalifikovaná pracovní místa a minimální dopravní zátěž. Záměr společnosti Ball jako by vypadl z rozvojových dokumentů města a kraje, jejichž strategie směřuje k podpoře projektů s vysokou mírou automatizace s vlastním výzkumem a vývojem. Pevně věřím, že nová průmyslová zóna bude výhrou pro všechny – investory, sousedy, město i jeho okolí a také pro místní obyvatele. Budoucnost je za dveřmi a dnes jsme k ní udělali důležitý krok,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni pro ČR a Slovensko.

Aktuální nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor společnosti Panattoni  v Plzni najdete zde: https://www.skladuj.cz/pronajem-sklady-plzen-okres-plzen-mesto-panattoni-park-pilsen-digital-pronajem-skladovych-vyrobnich-prostor-1835

Panattoni Europe je developer průmyslových prostor, jehož cílem je podpořit místní podniky a poskytnout jim multifunkční areály pro skladování a výrobní činnost, přizpůsobené na klíč požadavkům klientů.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme