Alza.cz bude využívat nový sklad v Chrášťanech u Prahy

08.02.2021

Český e-commerce hráč si pronajal 40.000 m2 v logistickém parku developera GLP.

Alza.cz bude využívat nový sklad v Chrášťanech u Prahy

Park se bude rozkládat na ploše 51.000 m2, výstavba byla již zahájena a otevření se plánuje před Vánoci. Pronajatou plochu využije e-shop jako distribuční centrum, prodejnu a výdejnu pro AlzaDrive.

GLP Park Praha Chrášťany je už druhým logistickým projektem, v němž Alza.cz spolupracuje s GLP. Od roku 2015 využívá logistický park v Senci u Bratislavy o rozloze 47.000 m2. 

„GLP je partner, se kterým se nejen skvěle spolupracuje, ale zároveň je extrémně rychlý a flexibilní při jednání i změnách zadávaných v průběhu realizace projektů,“ uvedl Jan Moudřík, ředitel oddělení expanze, facility a showroom managementu Alza.cz. „Strategická poloha přiblíží naše služby zákazníkům v západní a jihozápadní části Prahy a přilehlém Středočeském kraji, které tak budeme schopni obsloužit ještě rychleji, například i díky plánovanému AlzaDrive,“ dodal.

„Plánované dokončení areálu pro společnost Alza je načasováno tak, aby prostory byly připraveny na letošní vánoční sezonu,“ uvedl šéf GLP pro Česko a Slovensko Jan Palek.

Aktuální širokou nabídku pronájmu skladovacích a výrobních prostor najdete zde: https://www.skladuj.cz/

GLP je přední světový správce investic a asistent budování podniků v oborech logistiky, realit, infrastruktury, financí a souvisejících technologií.

Server SKLADUJ.cz je určen pro prezentaci nabídky skladů, výrobních prostor, pozemků, skladových areálů, služeb pro logistické operátory, majitele skladů a skladových areálů, případně profesionální realitní kanceláře a realitní makléře. Portál byl spuštěn v lednu roku 2006 a je provozován 108 AGENCY, a.s.

Společnost 108 AGENCY byla založena roku 2009 jako česká realitní agentura soustřeďující se výhradně na komerční, konkrétně průmyslové nemovitosti. Díky proaktivnímu přístupu velmi rychle rozšířila svou činnost o další segmenty a dnes nabízí komplexní služby jak majitelům nemovitostí, tak zájemcům o pronájem či koupi nemovitosti. Již více než deset let poskytuje 108 AGENCY profesionální služby a patří k leadrům trhu zprostředkování průmyslových nemovitostí ve střední a východní Evropě. V roce 2019 po čtvrté v řadě obhájila ocenění Best Warehouse Real Estate Agency v prestižní realitní soutěži CIJ Awards.

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme