Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Yusen Logistics expanduje v PointParku u D1

Spediční a logistická společnost Yusen Logistics (Czech) s.r.o. si v areálu PointPark Prague D1 pronajala dalších 3 165 m2 skladových a kancelářských prostor. Ty navazují na stávající distribuční centrum firmy, které v minulém roce postavil PointPark Properties (P3)
 
Budova je vybavena moderními technologiemi, které přinášejí úspory provozních nákladů. Patří mezi ně například izolované nakládací rampy nebo vyvážená kombinace zvýšeného počtu světlíků jako zdroje přirozeného světla a inteligentního úsporného osvětlení. Společnost Yusen Logistics si zde nově od začátku července pronajala 3 000 m2 skladových ploch a 165 m2 kanceláří, které se nyní upravují na míru potřebám společnosti a budou připraveny k nastěhování v říjnu tohoto roku. Celkem si tak společnost Yusen Logistics v PointParku Prague D1 pronajímá téměř 24 000 m2.
 
Yusen Logistics nabízí komplexní služby v oblasti letecké a námořní dopravy a kontraktní logistiky z více než 400 míst ve 37 zemích po celém světě a patří k nejvýznamnějším nájemcům společnosti P3. Kromě téměř 24 000 m2 v PointParku Prague D1 firma nedávno prodloužila nájem 20 000 m2 také v logistickém parku P3 v holandském Ridderkerku.
 
PointPark Prague D1, který se nachází poblíž Strančic přibližně 15 min od centra Prahy na exitu 15 dálnice D1, je považován za dopravní uzel spojující Českou republiku s celosvětovou logistickou sítí. Mezi jeho klíčové nájemce patří firmy Auto Kelly, DB Schenker, HOPI, Mountfield nebo PST CLC.
 
Zdroj: eLogistika