Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis Park Wrocław III nabízí SBU

Společnost Prologis dnes oznámila otevření nové budovy s malými obchodními jednotkami o rozloze 18 200 metrů čtverečních v Prologis Park Wrocław III. Jednotky nabízí vysokou míru flexibility v rámci trhu průmyslových nemovitostí ve Wrocławi, neboť nejmenší jednotka začíná již na 650 metrech čtverečních plochy.

Otevření doprovázel slavnostní ceremoniál s názvem „Prostor pro růst vašeho podnikání“, jenž shrnul výhody, které malé obchodní jednotky (SBU – small business units) zákazníkům nabízejí, zejména příležitost kombinovat pronájem vysoce kvalitních kancelářských a distribučních prostor pod jednou střechou při jinak limitujících možnostech ve Wrocławi.

„Pouhých šest měsíců po zahájení stavebních prací dodáváme našim zákazníkům první budovu s jednotkami SBU. Pronajato je již 75 procent a v současné době jednáme o pronájmu zbývajících prostor,“ říká Ewa Zawadzka, vedoucí pro pozemky a výstavbu společnosti Prologis.

Prologis Park Wroclaw III sestává z celkem 148 000 metrů čtverečních prostor a nachází se hned vedle dálničního okruhu u Wrocławi, na ulici Graniczna, sedm kilometrů jihovýchodně od Wrocławi a 3,5 km od letiště. „V současné době patří Wrocław k nejvyhledávanějším lokalitám s jednou z nejvyšších úrovní obsazenosti v Polsku, ale s našimi pozemky v Prologis Park Wroclaw V jsme schopni kdykoliv uspokojit poptávku na trhu,“ řekl Ben Bannatyne, generální ředitel Prologis pro střední a východní Evropu.

Mezi aktuální zákazníky budovy s jednotkami SBU patří společnosti Active, Getback, Max Fliz, Metalcom, Neuca a Schumacher Packaging.

 

Zdroj: logisticsatoz