Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

V Letňanech se začíná stavět průmyslový park

V pražských Letňanech začala výstavba nového průmyslového parku. Po dokončení bude mít 26 tis. m2 pronajímatelných ploch hlavně pro výrobu a skladování. Stát bude na místě bývalého průmyslového areálu.

Nedaleko pražského letňanského výstaviště začala revitalizace brownfieldu o rozloze 6,5 hektaru. Soukromý investor zahájil výstavbu prvního objektu, který bude sloužit pro skladovací, kancelářské a maloobchodní účely.

Projekt s názvem Letnany Business Park bude mít po svém dokončení pět objektů o celkové ploše 26 tisíc m2. První budova, jejíž výstavba byla právě zahájena, bude mít velikost cca 2 800 m2. Otevření se plánuje letos na podzim.

Cílem developera není postavit velké skladové haly. Architektura by měla připomínat spíše malé skladové jednotky s kancelářským prvkem a částečnou skleněnou fasádou,“ říká Laurent Jechoux z průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

Polovina projektu je v současné době už předpronajatá. Své provozovny sem plánují umístit český prodejce barev Avis Color, německý výrobce zdravotnického materiálu Safemed Medical Devices a firma AGC Automotive Replacement Glass Czech.

 

Zdroj: logistika.ihned