Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

UTC si pronajme nové prostory v Jažlovicích

Česká pobočka společnosti Goodman dnes oznámila podpis dohody o pronájmu s předním evropským distributorem potřeb pro domácnost, společností UTC. Ta si od 1. listopadu na 7 let pronajme 8.300 metrů čtverečních v logistickém parku společnosti Goodman v Jažlovicích.

Prostory nového distribučního centra UTC nabízejí 6.808 metrů čtverečních skladové plochy. Ostatní mezaninové a kancelářské prostory budou společnosti UTC sloužit pro řízení svých operací na trzích v Estonsku, Kazachstánu, Litvě, Rusku, Srbsku, na Slovensku a Ukrajině.

„Přesun v podstatě celého vedení je pro každou firmu velkou výzvou, ale díky jedinečné lokalitě Jažlovic a uzavření dlouholetého partnerství se společností takového formátu jako je Goodman jsme si jisti, že jsme udělali skvělé rozhodnutí,” říká Paul Roncken, generální ředitel UTC. „Očekáváme, že nové, efektivněji nastavené logistické procesy budou mít pozitivní vliv na celý náš byznys v regionu Střední a Východní Evropy.”

Vedle specifických technických požadavků byla jedním z kritérií výběru lokality pro novou centrálu dobrá dopravní dostupnost do Prahy – vedle skladových prostor totiž musí nový objekt nabídnout současně i komfortní kanceláře pro administrativní zaměstnance UTC.

Logistický park Jažlovice společnosti Goodman je umístěn přímo na významném logistickém uzlu v těsné blízkosti dálnice D1 a nabízí skvělou dostupnost do Prahy, Brna, Ostravy a je zároveň blízko k hranicím s Rakouskem, Německem a Slovenskem. Místní nájemci profitují z technicky vyspělého logistického zázemí s variabilním řešením nízkých provozních nákladů a flexibilních nájemních podmínek.

„Poloha našeho parku a možnost přizpůsobit se požadavkům klientů ze zcela odlišných oborů nám umožňuje si na českém, vysoce konkurečním trhu, udržet silnou pozici,“komentoval podpis smlouvy s UTC Jakub Pelikan, ředitel Goodman v ČR. „Jsem přesvědčen, že UTC bude následujících sedm let v Jažlovicích spokojeno a není vyloučeno, že těch let bude mnohem více.”

 

Zdroj: logisticsatoz