Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

108 AGENCY uzavřela nové pronájmy

Nové pronájmy na téměř 16 000 metrů čtverečních průmyslových prostor zprostředkovala 108 AGENCY v Praze, v Brně a v Ústí nad Labem.

V pražském Průmyslovém parku Harfa si společnost Expos provozující specializovaný velkoobchod pro obory voda, topení a plyn pronajala 1 470 m2 prodejních skladů. V Praze byl také zajištěn pronájem autorizovaného servisu Škoda o velikosti cca 3 500 m2, pro společnost Budaval vyrábějící materiál pro polygrafický průmysl pak pronájem 670 m2 nových výrobních prostor v Horních Počernicích.

„Pro českou produkční společnost připravující kulturní a prezentační akce jsme v Tachlovicích zabezpečili 3 330 m2 skladových prostor a kanceláří. Pro tutéž společnost byla v tachlovickém areálu zajištěna výstavba dalších přibližně 1 200 m2 skladových ploch,“ doplňuje Peter Kolenčík, konzultant průmyslových nemovitostí 108 AGENCY.

V Brně se společnost 108 AGENCY podílela na pronájmu více než 2 000 metrů čtverečních skladových a administrativních prostor pro německého dodavatele náhradních automobilových dílů Stahlgruber. V Přestanově v okrese Ústí nad Labem byla za její účasti realizovaná výstavba nového depa spediční společnosti IN TIME SPEDICE o velikosti cca 1 000 m2.

Mezi další nové pronájmy patří například i distribuční sklad v Praze 9 pro společnost Baby Partner, nové skladové prostory pro společnost Adyton v areálu Hunter Čestlice, distribuční centrum společnosti Intincom CZ ve Westpoint Distribution Parku nebo nové skladové prostory v Horních Počernicích, které si pronajala společnost TOKO.

„V nadcházejících týdnech očekáváme uzavření dalších nájemních smluv o rozloze několika tisíc metrů čtverečních průmyslových ploch,“ říká Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.

 

Zdroj: logisticsatoz