Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Společnost Vetropack Nemšová si pronajala prostory v Prologis Parku Nové Mesto

Krátce po spuštění nové verze slovenského realitního portálu SKLADUJ.sk může provozovatel webu, společnost 108 AGENCY, oslavit první velký úspěch. Společnost Vetropack Nemšová si prostřednictvím tohoto portálu pronajala více než 4 300 m2 moderních prostor v Novém Mestě nad Váhom na Slovensku.

Výrobce skleněných obalů pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl, Vetropack Nemšová, si na 5 let pronajal téměř 4 000 m2 skladových prostor kategorie A a dalších více než 300 m2 kanceláří v Prologis Parku Nové Mesto

Se společností Prologis úspěšně spolupracuje naše česká pobočka a proto si velmi ceníme její důvěry svěřit nám pronájem v jejím projektu v Novém Meste. Tato transakce potvrzuje potenciál slovenského logistického trhu a věříme, že k ní brzy přibudou další úspěšné pronájmy,“ říká Miroslava Bothgálová, jednatelka slovenské pobočky společnosti 108 AGENCY. 

Oba portály, SKLADUJ.cz a SKLADUJ.sk, jsou určeny pro logistické operátory a majitele nemovitostí, kteří chtějí své nemovitosti pronajmout či prodat. Díky portálu mohou využívat bezplatnou inzerci a své nabídky prostor si zde sami částečně i spravovat. Výhodou portálu je rovněž snadná orientace a vyhledávání jednotlivých nemovitostí a služeb pro poptávající, stejně tak i možnost poradenství a konzultace se zástupci portálu. Web kromě klasické inzerce umožňuje inzerentům i široké možnosti v oblasti marketingové podpory jejich nemovitostí a služeb. 

 

Zdroj: cijjournal