Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Společnost Geis si pronajala prostory v Prologis Parku Senec

Skupina Geis přesunula 2. ledna svoji bratislavskou pobočku do prostor v ProLogis Parku Senec. Areál je z hlediska logistiky položen na strategickém místě v těsné blízkosti dálnice D1 a evropského koridoru 4, který spojuje Slovensko s Českou republikou, Maďarskem a Rakouskem.

„Pobočku jsme koncipovali podle současných logistických trendů a s výhledem dalšího rozvoje,“ podotýká Jozef Eliáš, ředitel bratislavské pobočky a dodává: „Parametry haly, jejíž plocha je téměř 9000 metrů čtverečních, odpovídají standardům skupiny, ale také potřebám našich zákazníků. Proto je zde k dispozici 5000 metrů čtverečních skladové plochy, na které mimo samotného skladování a manipulací zajišťujeme balení zboží a služby s přidanou hodnotou. Samozřejmostí je využívání technologie čárového kódu, WMS a RF terminálů.“

V nové hale se na ploše 3500 čtverečních metrů nachází prostor pro třídění balíkových a kusových zásilek. Terminál je osazen 43 branami, což zaručuje dobrou prostupnost. Celý objekt je vybaven IP kamerovým bezpečnostním systémem pro sledování zásilek a monitorování celé plochy pobočky. „V pobočce je aktuálně zaměstnáno kolem 50 pracovníků, ale vzhledem k nárůstu v oblasti logistických projektů počítáme také s rozšiřováním počtu pracovních míst,“ dodává Eliáš.

Zdroj: logisticsatoz