Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Společnost FEI otevírá v Brně nové prostory

Americký koncern FEI rozšiřuje své působení v CTParku Brno o dalších 40 000 m2. Nové prostory pro vývojové a technologické centrum budou slavnostně otevřeny již zítra, 18. září 2014. Investice CTP dosáhla 15 milionů eur.

Lídr v oblasti špičkových vědeckých přístrojů působí v Brně, česká pobočka je druhým největším centrem společnosti na světě. V nových prostorách najde uplatnění až 500 zaměstnanců, v případě dalšího růstu až 1200 zaměstnanců. Stavební práce pro společnost FEI byly zahájeny v roce 2012.
 
Smlouva mezi CTP a FEI je uzavřena na 20 let s možností dalšího variabilního rozšíření stávajících prostor. Naše spolupráce potvrzuje zájem nadnárodních firem o lokalitu Brna, která je vnímána jako velice atraktivní nejen díky své strategické poloze, ale také díky vzdělanosti pracovníků,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel CTP.
 
Brněnský CTPark je v provozu již od roku 2005 a stále expanduje. Sídlí v něm na 20 společností s více než 7 000 zaměstnanci. V nedávné době vznikly nové prostory také pro výrobní společnost v oblasti energetiky a automatizace ABB
 
 
Zdroj: elogistika