Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Skupina Geis přichází do Zvolenu

V minulých dnech představila skupina Geis veřejnosti nový logistický areál ve Zvolenu. Slavnostního otevření se zúčastnil primátor města Zvolen Miroslav Kusein, chargé d'affaires Velvyslanectví SRN na Slovensku Reinhard Wiemer a další významní hosté.

Slavnost zahájil Wolfgang Geis, majitel a jednatel holdingu. Ve svém projevu připomenul dosavadní investice, které Geis vložil do kvalitativního rozvoje své slovenské přepravní sítě. Ocenil také vstřícný přístup města Zvolen při výstavbě centrály, když řekl: “Jsem rád, že náš první vlastní terminál na Slovensku otevíráme právě ve Zvolenu. Je to historický milník na cestě k dalšímu rozvoji a pomůže nám ještě lépe zajišťovat kvalitní služby pro naše zákazníky.“
 
Skupina vykazuje na Slovensku stabilní růst a nabízí nové pracovní příležitosti ve všech regionech. V současné době má mimo nově vybudovaného zvolenského areálu pobočky v Bratislavě, Nitře, Trenčíně, Žilině, Popradu a Prešově.
 
Každoroční nárůst počtu stálých zaměstnanců, ale také smluvních dopravců, kteří zde mají pravidelnou každodenní práci, se pohybuje kolem 25%, což posiluje význam skupiny i v oblasti zaměstnanosti. Tento fakt zdůraznil ve svém projevu Miroslav Kusein, když ocenil přínos skupiny Geis pro město Zvolen.
 
Nová centrála skupiny, kterou si účastníci slavnostního otevření mohli prohlédnout, se podle odborníků řadí svou technologií a prostorem k nejmodernějším logistickým areálům na Slovensku.
 
Během slavnosti, která byla koncipována jako skutečný slovenský jarmark včetně místních specialit, vystoupil folklorní soubor Dratvárik ze Slovenskej Ľupče.
 
Zdroj: elogistika