Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Stavba RDParku v Brně odstartovala

Realitní společnost 108 AGENCY získala exkluzivní zastoupení na prodej a pronájem prostor v novém průmyslovém parku. RDPark Brno se staví v průmyslové a obchodní zóně v Brně – Líšni, v těsném sousedství areálu Zetor a budoucího centrálního sídla České televize Brno. Dokončen bude v srpnu a nabídne vedle skladových i obchodně reprezentativní prostory.

RDPark je tvořen dvěma halami, které jsou rozdělené na devět boxů s celkovou užitnou plochou 3 600 metrů čtverečních. Mohou být využity jak pro skladování, tak i pro výrobu. Každý z boxů nabízí na dvou patrech 270 metrů čtverečních plochy pro výrobu nebo skladování a 130 m2 administrativního zázemí. Jednotlivé jednotky lze dle preferencí budoucího uživatele variabilně propojit či rozšířit o další boxy. V areálu se nachází také čtyřpatrová administrativní budova, která disponuje 2 310 metry kancelářských ploch a showroomem.

„Poloha parku nabízí výbornou dopravní dostupnost. Přímo před areálem se nachází zastávka MHD, dobré je i napojení na dálnice D1 a D2 umožňující rychlé spojení nejen s Prahou a Ostravou, ale také se Slovenskem a Rakouskem. Významným aspektem projektu je jeho nízkoenergetický koncept, který garantuje nižší provozní náklady a tedy významnou úsporu oproti starším projektům obdobného charakteru,“ uvedl Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.

Celý projekt je koncepčně připraven jako nízkoenergetický na úrovni A – mimořádně úsporný. Objekt nabízí vysoké kvalitativní standardy, včetně moderních interiérů a exteriérů; vytápění prostor je řešeno tepelnými vrty, na které je rovněž napojena klimatizace. Prostory RDParku svým uživatelům nabídnou moderně vybavenou recepci, výtahy, konferenční místnost pro 20 osob a vlastní parkování před objektem nebo v podzemních garážích.

„Vzhledem k plánovanému oživení lokality výstavbou nového sídla České televize bude tato lokalita atraktivní pro menší i střední podnikatele z Brna a širokého okolí, kteří pro své podnikání preferují sídlo přímo ve městě a ne na jeho okraji. Podobný projekt zatím v Brně chybí, proto věřím, že bude mít úspěch a brzy si najde své nájemce,“ dodává Robert Konrád, projektový manažer společnosti RDPark.

 

Zdroj: logisticsatoz