Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

RDPark Brno

Průmyslová a obchodní zóna RDPark Brno

Sídlo vhodné pro obchodně reprezentativní účely s dostatečným skladovým a kancelářským zázemím. Možnost variabilního propojení a rozšíření jednotek. Ideální příležitost pro firmy, které hledají vlastní sídlo a nízkonákladové provozní úspory. Prostory jsou vedeny jako nízkoenergetické s označením A (mimořádně úsporné). Celý topný systém je napojen na nízkonákladové tepelné vrty. Areál je tvořen dvěma halovými objekty o 9 samostatných multifunkčních jednotkách a čtyřpodlažní administrativní budovou. K nastěhování od 4Q/2014.

Nízkoenergetické skladové/výrobní prostory

Součástí každé multifunkční jednotky o velikosti cca 400 m2 je skladová/výrobní hala a v přední části dvoupodlaždní administrativně-obchodní vestavek. Prostory jsou vhodné pro skladování, obchod nebo lehkou výrobu. Administrativní budova nabízí moderní obchodní a kancelářské prostory na třech podlažích. Areál lze dlouhodobě pronajmout či odkoupit jako celek nebo po jednotlivých částech.

Dispozice jednotky: sklad cca 270 m2, výška 6,1 – 7 m, showroom/kancelářské prostory a zázemí cca 130 m2, vlastní parkování před objektem.

Vybavenost: showroom a kanceláře klimatizovány, vyšší standard, moderní design.

Lokalita

RDPark Brno se nachází v brněnské městské části Líšeň (areál Zetor) v sousedství nově budovaného centrálního sídla České televize Brno. Poloha parku umožňuje vynikající napojení na dálnici D1 a rychlou dostupnost do centra města (zastávka MHD před areálem).

Aktuální nabídka RDPark Brno