Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Westgate Park Rudná přivítal SPORTISIMO

Společnost SPORTISIMO, přední český maloobchodní prodejce sportovního vybavení a oblečení, se stala prvním nájemcem ve Westgate Parku Rudná, logistickém centru nacházejícím se v blízkosti Prahy. Tento nájemce obsadí přes 14 500 metrů čtverečních skladových a kancelářských ploch, což představuje přibližně 50 procent plochy stávající budovy.

Areál je situován přímo u exitu 5 dálnice D5, 16 km západně od Prahy, v jedné z v předních logistických lokalit České republiky. Dálnice D5 je jednou z hlavních dopravních tepen v zemi a je také součástí klíčové dopravní spojnice mezi východem a západem Evropy, čímž propojuje trhy na obou stranách. Spojuje Prahu s Plzní, Německem a trhy dále na západ. Stávající budova byla v předchozích letech plně obsazena společností Billa, evropským provozovatelem supermarketů. Europa Capital a The Charnwood Company nyní dokončují na stávající budově rozsáhlé rekonstrukční práce, včetně nedávno dokončené nové fasády.

Rekonstrukce začala hned po akvizici nemovitosti a odchodu společnosti Billa. Projekt má rovněž platné územní rozhodnutí na výstavbu dalších 55 tisíc metrů čtverečních skladových ploch na pozemcích přímo vedle stávající budovy. I na tyto části projektu probíhají jednání s několika zájemci.„Veškeré stávající suché skladové prostory jsou nyní plně obsazeny. Novým zájemcům můžeme nabídnout skladové prostory vytvořené na míru na přilehlých pozemcích. Věříme, že tato výhoda bude atraktivní pro potenciální nájemce, kteří chtějí být v této lokalitě a již jednají i s jinými pronajímateli,” uvedl Robert Martin, ředitel pro střední Evropu, Europa Capital.
 
Naší strategií pro tento projekt je nabídnout nájemcům z řad logistických společností vysoce kvalitní prostory s možností další expanze přímo v tomto parku, a tedy důležité oblasti Prahy-západ,” řekl David Bouck, generální ředitel, The Charnwood Company.
 
 
Zdroj: buildingnews