Skladové prostory Pronájem Praha západ Skladovací a provozní areál k pronájmu - Slaný (pronájem výroba, sklady, haly)

Skladovací a provozní areál k pronájmu - Slaný (pronájem výroba, sklady, haly)

Slaný

Ve městě Slaný v blízkosti centra nabízíme skladovací a výrobní prostory v areálu o velioksti téměř 7ha. Aktuální nabídka na vyžádání.

Nabízíme k pronájmu např. skladovací prostory o velikosti:

A) PROSTORY 550 m2 - cena 41.287 Kč
Prostory se nachází v 1. nadzemním podlaží, nad kterým je zateplený půdní prostor se střešní konstrukcí krovu. Střešní krytina je asfaltová lepenka. Strop je železobetonový žebrovaný. Čistá světlá výška v prostorách je 3,65 m, stohovatelnost je do výše 3,20 m. Výrobní prostory jsou „dvoulodní“ se středovými betonovými sloupy. Standardem je elektrický proud 240/400 V. Prosvětlení je ocelovými dvojitými továrními okny ve vyzděném obvodovém plášti. Podlaha je betonová s protiprašným uzavírajícím nátěrem. Topení z vlastní plynové kotelny s rozvodem ÚT, na hale možnost temperace teplovzdušnými saharami a teplovodními radiátory, je zde systém protimrazové ochrany. Do výrobní části jsou dva vratové vchody přímo z komunikace areálu, z toho jeden vstup je přes nákladovou rampu.

B) PROSTORY 786 m2 - cena 57.460 Kč
Sklady jsou o ploše 704,6m2 + 90m2 patro, kanceláře 46,6m2 + 35 m2 zázemí. Střešní konstrukce je ve výšce 8m, stohovatelnost do výše 5,2m. Opláštění je ocelové VSŽ s podezdívkou. Prosvětlení je okny a střešními světlíky. Podlaha z čedičové dlažby, v kancelářích pvc a koberec. Okna v kancelářích jsou nová plastová. Topení z vlastní plynové kotelny s rozvodem ÚT, na hale možnost temperace teplovzdušnými saharami, ale není nutná - je systém protimrazové ochrany. Vstup pro část kanceláří je samostatný, pro výrobní část jsou dva vratové vjezdy přímo z komunikace areálu. K použití je i nájezdová rampa.

C) PROSTORY 2.028 M2 - cena 103.909 Kč
K dispozici jsou prostory o celkové výrobní nebo skladové ploše 2.028m2, které lze dle potřeby rozdělit na menší plochy. Světlá výška pod vazník je 6m. V části objektu je ve výšce 3,6m osazena ocelová galerie o ploše 380m2. Střešní konstrukce – zateplené střešní panely s živičnou krytinou. Opláštění – keramické panely. Vnitřní příčky – zdivo. Osvětlení – střešní světlíky a ocelová okna. Podlaha – šatovská a keramická dlažba. Vytápění – teplovodní sahary a registry z plynové kotelny. Elektro – 240V a 400V. Vstup přímo z komunikace areálu – 2x vrata a 1x TIR vrata (3*4,3m).

Objekt je v uceleném průmyslovém areálu, dostupném 24h přes vrátnici. Možnost využívání vysokozdvižného vozíku s obsluhou, nákladní autodopravu, likvidace odpadů. Cena k jednánÍ - lze případně zohlednit dlouhodobý pronájem.

Neplatíte provizi RK!

Jednotky od150 m²
Nejvetší jednotka3.000 m²
K dispozici až3.000 m²
Orientační cenaprodáno / pronajato
LokalitaPraha západVýška3,60 mTyp nabídkyPronájem
Užití prostorVýroba, SkladováníPřístupPřímý vjezd, Rampa / můstekEn. náročnost b.G (PENB nedodán)
StandardC    

Přímý kontakt

108 AGENCY
Tel: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E-mail: zobrazit e-mail @skladuj.cz[email protected]

: : :
* oranžově orámované položky je třeba vyplnit
Kontaktujte našeho makléře
Zdarma Vám:
  • doplní více informací k vybraným nemovitostem
  • doporučí vhodné objekty na základě Vašich potřeb
  • připraví zdarma přehled všech vhodných nemovitostí na trhu
  • poradí ohledně situace na trhu průmyslových nemovitostí
  • dojedná prohlídku prostor či schůzku s majitelem

Spolupracujeme