Industrial

Homepage > Skladové prostory > Pronájem > Brno > Pronájem: skladové a výrobní prostory, 1.100 - 7.800 m2, Rousínov

Pronájem: skladové a výrobní prostory, 1.100 - 7.800 m2, Rousínov

od 85 CZK za m2/měsíc

AP-869

Nabízíme k pronájmu skladové nebo výrobní prostory o výměře až 7.800 m2 s možným dělením od 1.100m2. Využitelný výška 5 m. Nosnost podlah 10 t/m2. Oplocený areál se nachází v průmyslové zóně u dálnice D1, cca 15 km od Brna.

Jedná se o průmyslový areál s třemi stavebně oddělitelnými celky. Areál je napojen na inženýrské sítě (kanalizace, vodovod), el. síť (220/380V), plyn.

Prostory prošly rekonstrukcí, nová litá betonová podlaha, zateplené světlíky, nová elektroinstalace a osvětlení, nová sekční vrata, přímý vjezd. Zrekonstruovaná nákladová rampa, zpevněná manipulační nákladová plocha u rampy. Nové sociální zázemí v přístavbě u haly ze severní strany.

Výborná dostupnost pro kamionovou dopravu, možnost parkování, nakládky i vykládky přímo v areálu. K dispozici rovněž parkování pro osobní automobily.

Možnost další nové výstavby v areálu.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, či sjednání prohlídky prostor! Jsme specialisté na komerční nemovitosti. Neplatíte provizi RK!

Zobrazit další skladové prostory na pronájem v Brno a okolí, nebo přejít zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @skladuj.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaBrno
Vhodné proVýroba, Skladování
Nejmenší jednotka1.100 m²
K dispozici až5.500 m²
Vybavení
StandardB
Výška5 m
PřístupPřímý vjezd, Rampa / můstek
Podobné nabídky z lokality

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na sklady jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme