Industrial

Homepage > Skladové prostory > Pronájem > Brno > Pronájem: skladová hala 1167 m2, Vyškov

Pronájem: skladová hala 1167 m2, Vyškov

od 71 580 CZK za měsíc

AP-2479

Nabízíme bez provize k pronájmu udržovanou zateplenou skladovou halu, administrativní budovu a část areálu o celkové ploše cca 1.167 m2. Hala má výměru 1.087 m2, sociální a administrativní prostory 80 m2, vlastní parkoviště (v ceně pronájmu jsou 3 parkovací místa).

Přístup do haly je zajištěn přes ocelovou rampu s možností sklopení nájezdu i pro nižší automobily. Šířka rampy je 7 m a je tedy vhodná pro vykládku z nákladních automobilů. Součástí rampy jsou také 1x plechová vrata (v. 3,2 x š. 3 m – začátkem roku 2020 budou vyměněna za sekční) a 1x plastové dveře (v. 2,15 x š.1,5 m). Přímý vjezd je zajištěn přes sekční vrata s dveřmi (v. 2,8 x š. 3 m). Světlá výška haly je 7m (při okraji 4m), vysoko zátěžová bezprašná podlaha (dlažba teraco), vytápění plynovými robury (30kW), elektronický požární systém.

Dostatečně velké sociální zázemí je přímo spojené se skladovou halou (2x WC, 2x sprchy, sklad, 2x šatna, chodba). Kancelářské prostory lze řešit dle potřeb nájemce.

Areál disponuje 5 m širokou příjezdovou komunikací + točnou pro TIR (cca 550 m2). Areál se nachází ve výborné lokalitě cca 5 km od D1, Vyškov.
Všechny energie jsou podružně měřeny a vyúčtovávány každý měsíc. Služby cca 5 tis/rok.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací, či sjednání prohlídky prostor.

Zobrazit další skladové prostory na pronájem v Brno a okolí, nebo přejít zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

108 AGENCY
108 AGENCY

T: +420 zobrazit číslo+420 774 881 774
E: zobrazit e-mail @skladuj.cz[email protected]

Zavoláme Vám zpět
Další informace
LokalitaBrno
Vhodné proSkladování, Obchodní plocha
Nejmenší jednotka1.167 m²
K dispozici až1.167 m²
Vybavení
StandardB
PřístupPřímý vjezd, Rampa / můstek
Podobné nabídky z lokality

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na sklady jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme