Pronájem skladu se službami - Litomyšl.

SvitavyEv. č. nabídky LOG-00045

Moderní logistický areál se službami - 2 haly 8.000m2 a 3.500m2, až 22.000 paletových míst, mimoúrovňové docky s vyrovnávacími můstky, vjezdová úrovňová vrata, regálový systém či blokové skladování na zemi, systémové regálové zakladače, retraky, vysokozdvižné vozíky, průmyslové váhy, WMS - evidence na bázi čárových kódů, oplocený, centrální vjezdová brána, EPS, EZS.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Pardubicích a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Svitavy
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
22 000 ks

O regionu

Pardubice Region

Pardubický kraj, který se nachází ve středu České republiky, je atraktivním regionem nejen díky vysoké míře bezpečnosti, kvalitě bydlení, zdraví a spokojenosti se životem, ale také díky své dlouhé průmyslové tradici. Dominantní roli v ekonomice regionu hraje zpracovatelský průmysl, který je tažen podniky podpořenými vlastním výzkumem. V regionu sídlí velké společnosti, které vyvíjejí, vyrábějí a prodávají inovativní finální produkty a jsou konkurenceschopné v evropském i světovém měřítku, a také inovační šampioni mezi malými a středními podniky s významným podílem vlastního výzkumu na mezinárodní úrovni, zejména v radiotechnice, chemii a biomedicíně.
Počet průmyslových parků
4
Celková plocha
108 916 m²
Ve výstavbě
Budoucí výstavba
64 120 m²
Volné plochy k pronájmu
19 690 m²

Podobné v okolí