Pronájem skladu vč. logistických služeb - lokalita Karlovy Vary Stará Role.

Karlovy VaryEv. č. nabídky LOG-540

Disponujeme skladovými prostory v Karlových Varech, Staré Roli, cca 1 km od sjezdu z R6, odkud je prováděna kompletace a rozvoz Vašich objednávek (včetně všech dokladů na přání zákazníka).

Fakturace, kompletace a rozvozy objednávek, skladový servis včetně nestandardních operací a služeb (např. etiketování, polepení štítky, EAN kódy nebo popisy, atd...)

Jsme připraveni na nejrůznější požadavky a nároky, které přináší váš obchod.

Standardně nabízíme tyto služby:

vyložení kamionu etiketování kompletace zboží manipulace se zbožím uložení zboží do skladu příprava zboží podle objednávek naložení na rozvozová vozidla sledovaní objednávek on-line přidávání letáků překládky z auta na auto příjem vratek inventury sledování Vaší skladové zásoby on-line tvorba statistik obrátkovosti zboží

Paletové úložiště na ploše 2 500m2.

Stará Role   

hala A - expedice 180 paletových míst - kompletace manuální  35 000 boxů -  v  automatu 1x vratková stanice 1x expediční stanice z automatu 8 x balicí stanice 

hala B  - rezerva 720 paletových pozic

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Zobrazte další skladové prostory na pronájem v Karlových Varech a okolí, nebo přejděte zpět na hlavní nabídku skladů k pronájmu. Rádi Vám také vytipujeme vhodné sklady dle Vašich požadavků a zpracujeme nezávaznou nabídku na míru.

Další informace

Lokalita
Karlovy Vary
Množství palet od
100 ks
K dispozici až
4 000 ks

O regionu

Karlovarsko

Karlovarský kraj, geograficky ležící na hranicích Čech, Bavorska a Saska, nyní čelí výzvám transformace svého energetického sektoru, který je silně závislý na uhlí, na ekologicky šetrné alternativy. Vzhledem k výraznému rozmachu souvisejícímu s uhlím disponuje v rámci České republiky jednou z klíčových zásob brownfieldů vhodných pro průmyslový rozvoj. Jedním z posledních úspěšných obchodních případů je výstavba vývojového centra BMW Group v Sokolově na místě bývalých důlních provozů. Kromě toho je region známý svou tradicí výroby skla, keramiky, porcelánu a dalších nekovových minerálních výrobků.
Počet průmyslových parků
10
Celková plocha
206 842 m²
Ve výstavbě
165 324 m²
Budoucí výstavba
185 217 m²
Volné plochy k pronájmu
90 086 m²

Všechny naše služby zakládáme na datech. Podívejte se na ně detailně.

Podobné v okolí