Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis registruje zvýšenou aktivitu v Polsku

Společnost Prologis oznámila, že se jí jen za duben podařilo podepsat šest smluv o pronájmu celkem 94 000 metrů čtverečních ve varšavském regionu. Mezi hlavní nájemce patří výrobce plastových obalů Viva a Procter & Gamble, jedna z největších společností zaměřených na rychloobrátkové spotřební zboží.

Mezi v dubnu podepsanými smlouvami jsou jak nové nájemní smlouvy, tak smlouvy o prodloužení pronájmu. Smlouvu na 35 000 metrů čtverečních prodloužila v Prologis Parku Sochaczew společnost Procter & Gamble. Ve stejném areálu rozšířil svoje aktivity o 5 000 metrů čtverečních jeden z celosvětově největších poskytovatelů logistických a zásilkových služeb.

Další smlouvy dohromady celkem na více než 50 000 metrů čtverečních byly obnoveny v Prologis Parcích Teresin, Nadarzyn a Błonie. „Varšava představuje velmi konkurenční trh, ale v dubnu jsme zde dokázali pronajmout v průměru 3 100 metrů čtverečních denně,“ řekl Michał Czarnecki, viceprezident a vedoucí nájemního oddělení společnosti Prologis v Polsku.

 

Zdroj: logisticsatoz