Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis prodlužuje pronájem 126 000 m2 se společností Tesco na Slovensku

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil obnovení nájemních smluv na 126 000 metrů čtverečních se společností Tesco ve dvou Prologis parcích. Transakci zprostředkovala mezinárodní realitní konzultantská společnost JLL.
 
Obnovení smluv se týká pronájmu:
 
·34 900 metrů čtverečních v Prologis Park Bratislava DC4, moderním distribučním parku sestávajícím z 10 budov o celkové rozloze 234 000 metrů čtverečních. Park je umístěn 24 kilometrů východně od centra Bratislavy.  
 
·26 600 metrů čtverečních v DC1 a 65 000 metrů čtverečních v DC2 v Prologis Park Galanta-Gan, jenž sestává z tří budov o celkové rozloze 185 000 metrů čtverečních. Park je umístěn 58 kilometrů západně od Bratislavy po dálnici D1 a silnici E75. 
 
Prodloužení naší spolupráce se společností Tesco je důkazem, že jsme schopni nejen přizpůsobit naše budovy specifickým potřebám zákazníka, ale také poskytujeme vysoce kvalitní služby, jejichž výsledkem je dlouhotrvající spolupráce,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident a country manager společnosti Prologis pro Českou republiku a Slovensko.
 
Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo obnovit nájemní smlouvu mezi dvěma velmi důležitými klienty,“ řekl Martin Stratov, vedoucí průmyslového oddělení agentury JLL Slovensko, „jedná se o jednu z největších nájemních transakcí uskutečněných na slovenském logistickém trhu v posledních letech.“
 
Prologis je se třemi distribučními parky o celkové rozloze 455 000 metrů čtverečních v Bratislavě (Senec), Galantě (Gáň) a Novém městě vedoucím poskytovatelem průmyslových prostor na Slovensku (k 30. září 2014).
 
O společnosti Prologis
 
Prologis, Inc. je globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí. K 30. září 2014 měla společnost Prologis podíl (ať již v podobě úplného vlastnictví, či jako společný investiční podnik) v nemovitostech a developerských projektech o celkové ploše zhruba 54 milionů metrů čtverečních ve 21 zemích. Společnost nemovitosti pronajímá více než 4 700 zákazníkům včetně výrobců, maloobchodníků, přepravců a třetích poskytovatelů logistických služeb.
 
 
 
Zdroj: bestcommunications