Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Nová hala v Bratislavě pro společnost Tomra

Developer průmyslových nemovitostí Prologis postaví projekt na míru pro společnost Tomra v Prologis Parku Bratislava. Firmy podepsaly 15letou nájemní smlouvu na 14 tis. m2. Začátek výstavby je naplánován na první čtvrtletí roku 2014.

Tomra Sorting, slovenská společnost vlastněná norskou firmou Tomra Systems, vyrábí technologie založené na senzorech pro třídění, loupání a zpracovávání čerstvých i průmyslově zpracovaných potravin. Společnost nové prostory použije pro montáž strojů. Po svém kompletním dokončení tento objekt zaměstná asi 180 lidí.

Mimo standardního vybavení na míru bude tato hala disponovat také jeřábem a dráhami, dvěma doky pro boční zatížení, střešními vikýři pokrývajícími 10 % střešní plochy, systémem distribuce stlačeného vzduchu a externím přístřeškem.

Prologis Park Bratislava v současné chvíli sestává ze sedmi budov o celkové rozloze více než 208 tis. metrů čtverečních distribučních prostor. Nové prostory navýší rozlohu prostorů určených k pronájmu na 222 tis. metrů čtverečních. Park se nachází 24 km od centra Bratislavy, 2 km od města Senec a 16 km od mezinárodního letiště s přímým napojením na dálniční síť.

 

Zdroj:logistika.ihned