Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis postaví projekt na míru v Polsku

Prologis oznámil podpis smlouvy na vybudování skladu na míru pro polského maloobchodníka Eko Holding o rozloze 34 931 metrů čtverečních. Makléřem transakce byla jménem Eko Holding společnost Colliers International. 

Nová budova je umístěna v Prologis Park Wroclaw V a přiléhá k obchvatu města. Prostřednictvím křižovatky Wroclaw Bielany má snadné spojení s dalšími hlavními silnicemi v zemi. Park o celkové rozloze 70 hektarů bude nyní nabízet celkem více než 290 000 metrů čtverečních logistických prostor třídy A. Po dokončení stavby ji Prologis přihlásí k certifikaci BREEAM.

Budova je čtvrtým projektem na míru za poslední méně než dva roky a následuje po smlouvách se společnostmi Tradis, UPM Raflatec a s velko- a maloobchodníkem s elektronikou.

Konsolidace dodavatelského řetězce a rapidní nárůst počtu spotřebitelů i nadále ženou kupředu poptávku po logistické infrastruktuře ve střední Evropě,“ řekl Ben Bannatyne, ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu a dodal: „V rámci naší růstové strategie se tedy zaměřujeme na klienty z oblasti e-commerce, poslední transakce je důkazem úspěchu tohoto přístupu.“

Prologis je největším vlastníkem a provozovatelem industriálních nemovitostí v Polsku s portfoliem o celkové rozloze přes 1,9 milionu metrů čtverečních. 

 

Zdroj: eulog