Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis podepsal 4 nájemní smlouvy v ČR

Společnost Prologis, globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, nedávno podepsala čtyř nájemní smlouvy v České republice o celkovém objemu 26 600 metrů čtverečních.

První z nich je smlouva na 5 700 metrů čtverečních v Prologis Park Prague D1 East pro společnost ESA Logistika. Ta je součástí logistické skupiny Hitachi Transportation Systems Group, která působí na trhu střední a východní Evropy. Ve stejném areálu, ale v jiné budově si pronajala dalších 5 700 metrů společnost Duke Manufacturing a také zde došlo k obnovení smlouvy na 9600 metrů se společností Raben Logistics. V areálu Prologis Park Pilsen-Stenovice si 5 600 metrů pronajala společnost Duvenbeck Logistik, německý full-servisový poskytovatel logistických služeb.

„Naše pověst firmy naslouchající potřebám svých klientů, poskytující prvotřídní služby a investující do dlouhodobých vztahů nám pomohla získat nové zákazníky a prodloužit smlouvy s těmi stávajícími, čímž se nám daří udržet míru neobsazenosti pod průměrem trhu na 6,9 %,“ řekl Martin Polák, market officer společnosti Prologis pro ČR a SR.

S portfoliem šesti distribučních parků s 27 budovami o rozloze přes 630 000 metrů čtverečních je Prologis jedním z předních poskytovatelů distribučních nemovitostí v České republice.

 
Zdroj: logisticsatoz