Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis Park D1

Prologis Park Prague D1

Aktuální možnosti a speciální nabídka v Prologis Parku Prague D1

V současné době Vám nabízíme unikátní příležitost výstavby na míru do nájmu v budově DC5. Platné stavební povolení a dedikovaný tým stavebních inženýrů Vám umožní pronájem budovy postavené na klíč do 5 měsíců! Celková plocha budovy je 21.500m2 a může být rozdělena na menší jednotky, případně stavěna v navaznosti na vaše potřeby expanze. Vaši budovu na míru postavíme již při 7mi letém závazku! 

Další možnosti spolupráce vidíme v právě se uvolňujících jednotkách. Konkrétně v budově DC3, kde bude od srpna 2013 k dispozici moderní skladová jednotka o ploše 12.509m2 spolu s administrativním zázemím o ploše 982m2. V budově DC6 umíme být ještě flexibilnější. Zde nabízíme unikátní jednotky o ploše skladu od 2.700m2 až po 12.000m2. Administrativní zázemí Vám připravíme na míru, dle požadavků vaší společnosti.

Neváhejte nás kontaktovat pro speciální akční cenu nájmu!

Koncept

Prologis Park Praha D1 Západ a Východ je umístěn přibližně 11 km jihovýchodně od Prahy, ve městě Říčany přímo u hlavní dálnice D1. Vynikající poloha umožňuje cestovat do centra Prahy do 15 minut, Brna do dvou hodin a Ostravy během tří hodin. Park se skládá ze sedmi budov s více než 130,000 m² skladových a kancelářských ploch. Každá budova nabízí konkurenceschopnou a přizpůsobivou platformu, která optimálně slouží k obchodním a výrobním potřebám nájemců.  

 

Aktuální nabídka Prologis Park Prague D1 >