Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis Park Bratislava získá další dvě budovy

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil zahájení spekulativní výstavby dvou budov o celkové rozloze 22 300 metrů čtverečních v Prologis Park Bratislava.

Dokončení budov DC12 a DC13 je plánovánonatřetí čtvrtletí.První budova bude mít rozlohu 16 430 metrů čtverečních a druhá 5885 metrů čtverečních. Obě budovy nabídnou moderní logistický prostor. Celková rozloha Prologis Park Bratislava vzroste na více než 280 000 metrů čtverečních, tento park je největším Prologis parkem ve střední a východní Evropě.

Naše portfolio na Slovensku je téměř 100procentně pronajato, což svědčí o silné poptávce po vysoce kvalitních, energeticky úsporných logistických prostorách,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro Českou republiku a Slovensko, „s pronájmem našich nedávno postavených spekulativních budov jsme měli velký úspěch a jsme rádi, žedvěmanovými budovami posílíme naši nabídku na slovenském trhu. To vše krátcepo akvizici pozemků v září 2014.

Prologis Park Bratislava je moderní průmyslový park nacházející se 24 km východně od centra Bratislavy, dva kilometry od Sence a 16 km od mezinárodního letiště. Park nabízí ideální lokalitu pro tuzemské i mezinárodní logistické provozy.

Prologis je s více než 478 000 metry čtverečními logistických a průmyslových prostor vedoucím poskytovatelem distribučních prostor na Slovensku (k 31. březnu 2015).

O společnosti Prologis

Prologis, Inc. je globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí. K 31. březnu 2015 měla společnost Prologis podíl (ať již v podobě úplného vlastnictví, či jako společný investiční podnik) v nemovitostech a developerských projektech o celkové ploše zhruba 55 milionů metrů čtverečních ve 21 zemích. Společnost nemovitosti pronajímá více než 4 700 zákazníkům včetně třetích poskytovatelů logistických služeb, přepravců, maloobchodníků a výrobců.

Zdroj: Best Communications