Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Prologis bude stavět pro Prime Cargo

Stavbu na míru o rozloze 11 200 metrů čtverečních zrealizuje developer Prologis v Prologis Parku Szczecin pro dánskou 3PL společnost Prime Cargo. Nemovitost bude sloužit jako distribuční centrum pro zákazníky společnosti ve Skandinávii.

„Prologis Park Szczecin je ideálním místem pro společnosti působící v Německu nebo ve Skandinávii,“ řekl Ben Bannatyne, výkonný ředitel a regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu s tím, že blízkost klíčových dopravních cest dělá z parku strategické a důležité místo pro distribuční trh 3PL. Prologis Park Szczecin také poskytuje přímý přístup k silniční i trajektové síti, čímž umožňuje rychlou dodávku zboží.

Dokončení nové budovy pro Prime Cargo je naplánováno na třetí čtvrtletí roku 2014. V současnosti je celkových 41 800 metrů čtverečních Prologis Parku Szczecin plně pronajatých. Park je umístěn v průmyslovém parku Goleniów Industrial Park v blízkosti dálnice S3 přibližně 40 kilometrů východně od hranic s Německem a sedm kilometrů od letiště Szczecin-Goleniow.

 

Zdroj: logisticsatoz