Commercial land

Homepage > Komerční pozemky > Prodej > Praha východ > Prodej pozemku s projektem na Polyfunkční Dům Poděbrady

Prodej pozemku s projektem na Polyfunkční Dům Poděbrady

od 5 000 000 CZK za nemovitost

MD-10608

108 Investment advisory Vám představuje projekt polyfunkčního domu v oblíbeném lázeňském městě Poděbrady. Poděbrady jsou vzdálené půl hodinu jízdy autem východně od Prahy, ceny nemovitosí zde rostou nepřetržitě již 25 let a již nyní dosahují cen srovnatelných s hlavním městem.
108 Investment Advisory Vám nabízí možnost investice do koupě pozemku se schváleným projektem. Jedná se o polyfunkční dům z rozsáhlou škálou možností jeho využítí od komerčních prostor přes bydlení až po využití jako hotelový nebo lázeňský objekt, příp. dům pro seniory. Výdáno územní rozhodnutí. Možnost výstavby objektu o 4. nadzemních podlažích a zastavěnou plochu cca 300m2. Pozemek se nachází v bezprostřední blízkosti centrálního parku s množstvím restaurací, kaváren a lázeňských objektů nabízejících různé procedůry. 18 jamkové golfové hřiště je vzdáleno pouhých 5 min. jízdy autem.

Přímý kontakt
Další informace
LokalitaPraha východ
Podobné nabídky z lokality

Jak fungujeme?

Všechny nabídky zpracováváme individuálně na míru našim klientům, a proto potřebujeme co nejdetailnější informace o vaší poptávce. Vždy představujeme klientovi všechny možnosti na trhu a naše spolupráce je tak 100% transparentní.

Budujeme dlouhodobá partnerství

Vzájemná důvěra je podle nás nejdůležitějším prvkem úspěšně a dlouhodobě fungujícího partnerství.

Jsme proaktivní

Na vaše požadavky reagujeme rychle a díky tomu jsme schopni posouvat věci aktivně kupředu.

Poskytujeme komplexní služby

Na sklady jsme odborníci, ale stejně tak dobře pro vás dokážeme zajistit kompletní servis napříč celým spektrem komerčních nemovitostí.

Pokud Vám tato nabídka
nevyhovuje, ozveme se Vám.
Máme mnoho neveřejných nabídek,
které na webu nenajdete.
Spolupracujeme