Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Panattoni Park Stříbro má nového nájemníka

Nová na míru postavená výrobní hala v průmyslové zóně Panattoni Park Stříbro v území obce Kostelec přivítala svého nájemníka. Německý výrobce automobilových komponentů Ideal Automotive, který už v zóně několik let podniká, se rozhodl rozšířit výrobu a postupně přijme na 400 nových zaměstnanců. Moderní halu přesně na míru výrobce dodala americká developerská společnost Panattoni Europe ve spolupráci s českou industriální skupinou Accolade. Právě ta bude vlastníkem budovy, kterou si od ní bude Ideal Automotive dlouhodobě pronajímat.

Novou budovu pro Ideal Automotive jsme zkolaudovali a předali nájemci zhruba před měsícem. Realizace tohoto projektu byla založena na předchozí úspěšné spolupráci společnosti Panattoni a Ideal Automotive v lokalitě Ostrova u Stříbra. Celá stavba netrvala ani šest měsíců; poslední čtyři pět týdnů pak do už hotové haly Ideal Automotive instaloval technologie a oživoval je,“ vysvětluje Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Česká republika, která průmyslovou zónu pro společnost Accolade rozvíjí a spravuje.

Právě díky rozšíření zóny pro Ideal Automotive a také pro amerického výrobce kancelářského nábytku Steelcase, které realizovala společnost Panattoni Europe ve spolupráci se skupinou Accolade, letos Panattoni Park Stříbro získal své už druhé ocenění pro průmyslovou zónu roku od agentury CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice – AFI.

O zónu je mezi investory stále velký zájem. Obecně se zájem podnikatelů o Českou republiku v posledních měsících významně zvýšil a největší poptávka je po lokalitách s dobrou dopravní dostupností poblíž hranic s Německem,“ vysvětluje Milan Kratina, předseda představenstva skupiny Accolade.

 

Zdroj: plzen.cz