Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Panattoni mezi top staviteli průmyslových hal

Společnosti Panattoni patří podle aktuální statistiky dokončených průmyslových nemovitostí mezi tři nejúspěšnější společnosti na českém trhu co do nových projektů.

Spolu s dalšími dvěma developerskými společnosti Panattoni postavila více než polovinu všech nových průmyslových hal, které za první pololetí v České republice vznikly. Ukazuje to statistika poradenské společnosti Cushman & Wakefield. Za šest měsíců letošního roku Panattoni postavila a předala 32.600 metrů čtverečních na míru připravených ploch v industriálních budovách.

"Panattoni postavila a předala i jednu ze dvou největších průmyslových hal nově postavených do pololetí letošního roku - je jí budova pro Ideal Automotive v Panattoni Parku Stříbro o 16 000 m2, ve které najde zaměstnání na 400 lidí. Krom toho ve Stříbře ve spolupráci s novou českou skupinou Accolade dokončujeme halu pro amerického výrobce kancelářského vybavení Steelcase, která bude jednou z největších na českém trhu vůbec s celkovou podlahovou plochou 27 000 m2, což je pětinásobek průměrné transakce na našem trhu podnikatelských nemovitostí," říká Klára Fritsch, obchodní ředitelka Panattoni Česká republika.

"Můžu potvrdit, že zájem investorů o Českou republiku v posledních měsících výrazně stoupl spolu s tím, jak oživuje evropská ekonomika. Rekordní počet nově dokončených průmyslových ploch je logickým výsledkem většího zájmu s tím, jak developeři dokončují projekty nasmlouvané v poslední době. Největší zájem registrujeme po průmyslových parcích podél hranice s Německem. Často jde o automobilové investory, kteří využívají návaznosti na středoevropské automobilky," dodává Klára Fritsch.

Panattoni Europe

Panattoni Europe je součástí Panattoni Development Company, jednoho z největších průmyslových developerů na světě, s 26 pobočkami v Severní Americe a Evropě. Ve střední Evropě Panattoni podniká od roku 2005. V České republice, Polsku a na Slovensku společnost nabízí více než dva miliony metrů čtverečních moderních průmyslových ploch. Firma se zabývá zejména výstavbou přesně na míru potřeb klientů, tzv. Build-to-suit. Mezi její klíčové zákazníky patří společnosti jako Tesco, H & M, ND Logistics, Still, Schenker, Hartmann, Time out a další. Více na www.panattoni.cz

Panattoni Park Stříbro

Panattoni Park Stříbro leží na nejpoptávanější komunikaci v regionu střední a východní Evropy, dálnici D5, která spojuje Bavorsko s Prahou. Německá hranice je vzdálená jen 20 minut; 15 minut pak trvá cesta do Plzně. Mezi významné investory v zóně patří společnosti Lear, Assa Abloy, Leoni, Ideal Automotive, Geam nebo Steelcase.

 

Zdroj: parlamentnilisty