Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Panattoni staví projekt pro Steelcase

Jedna z největších průmyslových investic letošního roku, v hodnotě převyšující 650 milionů korun, právě vzniká v Plzeňském kraji na Tachovsku u Ostrova u Stříbra. Tamější Panattoni Park přilákal jednoho z největších světových výrobců kancelářského nábytkového vybavení, společnost Steelcase. Panattoni jí dodá na míru postavenou budovu o rozloze 27 000 metrů čtverečních, což více než pětinásobně převyšuje průměrnou velikost obdobných realitních obchodů na českém trhu.

Jedna z největších průmyslových investic letošního roku tak právě nyní vzniká v Plzeňském kraji na Tachovsku. Na míru postavená budova by měla být hotová do podzimu. Práci díky tomu najde na 300 lidí. Panattoni Park Stříbro tak v krátkém čase přilákal už druhého velkého investora. Zhruba před měsícem zde ohlásil vytvoření několika set nových pracovních míst německý dodavatel pro automobilový průmysl společnost Ideal Automotive. „Park ve Stříbře patří k našim nejúspěšnějším nejen v České republice,“ potvrzuje zájem Pavel Sovička, generální ředitel společnosti Panattoni Europe Česká republiky.

„Těší nás, že se leader na nábytkářském trhu rozhodl pro Českou republiku. Investice společnosti Steelcase totiž představuje i příležitosti pro české dodavatele v nábytkářském průmyslu,“ říká Ondřej Votruba, pověřený řízením agentury CzechInvest.

„Česká republika vždycky byla velmi investorsky atraktivní zemí díky zručným zaměstnancům nebo solidní dopravní síti. Právě teď jsme svědky toho, že se zájem o investice v Česku obnovuje s tím, jak evropská ekonomika začíná znovu pomalu růst a zdravé společnosti se připravují na očekávanou konjunkturu,“ říká Klára Fritsch, marketingová ředitelka Panattoni Europe Česká republika.

 

Zdroj: logisticsatoz