Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

P3 slavnostně předala Mountfieldu novou halu

Developer PointPark Properties slavnostně předal společnosti Mountfield nové logistické centrum a centrální distribuční sklad o rozloze 15 375 metrů čtverečních v logistickém areálu PointPark Prague D1. Společnost Mountfield zde zkonsoliduje své lokální skladové kapacity do jednoho centrálního skladu.

Budova je vybavena moderními technologiemi, které přinášejí svým uživatelům úspory provozních nákladů. „Patří k nim například vyvážená kombinace zvýšeného počtu světlíků jako zdroje přirozeného světla a inteligentního úsporného osvětlení nebo izolované nakládací rampy,“ říká Tomáš Míček, Country Head P3 pro Českou republiku. Nová hala navazuje na distribuční centrum o velikosti 20 000 metrů čtverečních, které dokončila společnost P3 pro Yusen Logistics již loni v létě.

PointPark Prague D1, který se nachází poblíž Strančic přibližně 15 min od centra Prahy na exitu 15 dálnice D1, je považován za dopravní uzel spojující Českou republiku s celosvětovou logistickou sítí. Mezi jeho klíčové nájemce patří firmy Auto Kelly, DB Schenker, HOPI, PST CLC nebo Yusen Logistics.

 

Zdroj: logisticsatoz