P3 Prague D8

Skladové, výrobní prostory k pronájmu, flexibilní jednotky od 1.000m2

P3 Prague D8

P3 Prague D8

Moderní etablovaný areál nabízí nově skladové a výrobní prostory ve vysokém standardu provedení. Areál je umístěn v zavedené průmyslové zóně u dálnice D8 a je výborně viditelný. Strategické umístění poskytuje rovněž vynikající dopravní dostupnost a veškeré služby v dosahu.

K dispozici

V následujících měsících se postupně budou uvolňovat skladové prostory o velikosti 19 000 m2 v několika budovách. Prostory umožňují flexibilní řešení dispozice a provozu a jsou vhodné především pro skladování a lehkou výrobu. Samostatné jednotky lze dělit již od 1 000 m2, k jednotkám je vždy připraveno stávající administrativní zázemí nebo možnost zajištění zázemí přímo na míru dle požadavků budoucího nájemce. Jednotky nabízí hydraulické můstky pro TIR, některé také přímé vjezdy. K dispozici dostatek venkovní zpevněné manipulační plochy. První dvě jednotky k pronájmu od listopadu 2014, další v průběhu ledna a února 2015.

Lokalita

P3 Prague D8 se nachází přibližně 10 minut od centra Prahy, na exitu 1 (Zdiby) dálnice D8 (Praha – Drážďany – Berlín), odkud je velmi dobře viditelný. Dopravu do parku zajišťují autobusy MHD (370, 372), které park spojují se stanicí metra C Kobylisy.

Aktuální nabídka P3 Prague D8

Dozvíte se to první!
Nejnovější nabídka relevantních
nemovitostí na e-mail

Pokud chcete dostávat informace o aktuálních volných prostorech, napište nám zde prosím Vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Budeme Vás kontaktovat pro doplnění bližších informací o preferované nemovitosti.

Spolupracujeme