Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

P3 dokončila v parku u D8 halu pro společnost VF Corporation

Společnost P3, specializovaný vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, dokončila jeden ze svých největších projektů výstavby na míru do pronájmu (tzv. BTS) v České republice. V lednu tak předala P3 společnosti VF Corporation novou halu o rozloze téměř 40 000 m2, která se nachází v logistickém parku P3 Prague D8.

Společnost VF Corporation se sídlem v USA, jež je vlastníkem prvotřídních maloobchodních značek jako jsou Vans, The North Face, Wrangler a Timberland, využívá nyní v parku P3 Prague D8 prostory o celkové rozloze 85 000 m2. VF Corporation si v parku P3 Prague D8 více než dvě třetiny prostor pronajímá a zbývající část sama vlastní.

Tomáš Míček, Country Head P3 pro Českou republiku, poznamenává: „Do areálu parku P3 Prague D8 se společnost VF nastěhovala v roce 2005 a Praha se pro ni stala jedním z center evropské distribuční sítě. Od té doby spolu úzce spolupracujeme, abychom zajistili vhodné prostory k její expanzi a vyhověli jejím speciálním technickým požadavkům, které na budovy klade. Úspěch módních značek společnosti VF vyústil v potřebu výstavby nových prostor a nová budova 6 se stane součástí našeho portfolia P3 Logistic Parks.

Logistický park P3 Prague D8 se nachází 10 km severně od centra Prahy, v blízkosti exitu 1 dálnice D8 spojující Českou republiku s Drážďany a Berlínem. Park je přímo napojen na pražský systém městské hromadné dopravy.

Zdroj: Crest Communications