Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Online média jako užitečný nástroj

Logistika je primárně obor zabývající se plynulým tokem zboží a informací. Pro zjednodušení, zefektivnění a zrychlení procesů s tím spojených je potřeba najít vhodný nástroj, který toto umožní. Klasicky největší síla spočívá v rychlosti šíření informací.

V současné době stále hrají prim tištěná média. Ačkoliv je hojně využíván, internet i v této době bývá mnohými považován za nepříliš relevantní zdroj. A to neprávem. Proč je právě internet a online média oním vhodným nástrojem pro šíření informací?

Hlavní výhodou je rychlost šíření informací. Veškeré informace publikované prostřednictvím online médií jsou snadno dohledatelné a dostupné pomocí internetových vyhledávačů. A stačí přitom jen několik kliknutí.
Prostředí internetových stránek na čtenáře mnohdy působí mnohem atraktivněji než klasická tištěná média. Na internetové stránky se dostanete odkudkoliv, kde se nalézá funkční připojení – a to i z pohodlí domova. Je to rychlé, pohodlné, šetří to čas.
Pokud se chystáte vy sami publikovat vlastní příspěvky, je tu možnost okamžitě zadat, nasdílet a v případě potřeby také texty zpětně upravovat. To vše takřka okamžitě.

Své příspěvky můžete navíc oživit přidáním multimediálního obsahu – kupříkladu galerií doprovodných obrázků či fotografií, případně animace či videa.

V článcích publikovaných na online médiích lze také přímo odkazovatna použité zdroje či jiné stránky, skrze které může čtenář nalézt další související informace, které by ho mohly zajímat.

Odpadává tak nutnost vyčerpávajícího dohledávání dalších zdrojů. Zpětné odkazy navíc fungují také jako klíčová slova. V případě, že ve svém příspěvku autor na někoho dále odkazuje, tento odkaz se zobrazí ve výsledcích vyhledávání prostřednictvím vyhledávače.

Další nespornou výhodou je archivace. Zatímco u tištěných zpráv můžete jen tiše doufat, že nezapadnou do propadliště dějin, na online médiích se zprávy automaticky archivují a je možné se k nim kdykoliv znovu pohodlně proklikat. Stačí do vyhledávače zadat výraz, který hledáte a ve výsledcích vyhledávání se vám zobrazí příspěvky i několik let staré.

Online média nabízí také výbornou možnost zpětné vazby a komunikace se čtenáři. Pod články na většině informačních portálů a jiných online médií mohou čtenáři svými komentáři přispívat do diskuze. Čtenáři tímto způsobem sdělují své názory a připomínky a je možné s nimi přímo komunikovat. A to vše v reálném čase.

Toto představuje velký přínos pro obě strany. Čtenáři zde mohou sdělit své názory a autor se tak ihned může dozvědět, co čtenáři chtějí, o co se zajímají - a okamžitě se podle toho zařídit.

Pokud podnikáte, mohou se pro vás online média a internet celkově stát velmi užitečným nástrojem. Využití online médií nabízí jedinečnou možnost, jak o sobě neustále dávat vědět v aktuálním čase jak svým stávajícím zákazníkům a obchodním partnerům, ale také přitáhnout pozornost těch potenciálních.

Klíčová slova: online média, výhody,elogistika.info, zpravodajský portál, logistika, doprava a přeprava, informace, online zprávy, online informace, rychlost, dostupnost, atraktivita, multimédia, pohodlnost, zpětná vazba, komunikace

Základní informace o zpravodajském portále eLogistika.info

Společnost Mepatek v roce 2012 začala provozovat logistický informační portál s názvem eLogistika.info pomocí, kterého chtěla poskytovat a komunikovat vše nové, co svět logistiky ovlivňuje a utváří.

Portál eLogistika.info slouží jako profesionální informační médium čtené profesionály z oblasti smluvní logistiky, ale stále více i logistickými specialisty výrobních a obchodních společností, které svou logistiku řeší vlastními silami anebo ji nakupují.

Portál se vymezuje jako autorský komunikační kanál, který čerpá z bohatých odborných znalostí logistických profesionálů, kteří jsou v kontaktu s konkrétními zákazníky a pomáhají jim hledat cesty k optimalizaci jejich procesů a maximální efektivitě využití veškerých zdrojů.

Pro více informací navštivte www.elogistika.info.

Základní informace o společnosti Mepatek s.r.o.

Společnost Mepatek s.r.o. působí na trhu od roku 1994 s cílem poskytovat služby na základě dlouholetých zkušeností v oboru IT a účetnictví. Pro své klienty se snaží vytvořit optimální komplexní řešení pro ulehčení každodenní práce v oblasti správy IT a účetnictví.

Mepatek s.r.o. nabízí svým klientům rychlou, odbornou a kompletní správu firemní IT, včetně profesionálního programování konkrétní aplikace či programu podle individuálních požadavků zákazníka. Konkrétněji společnost nabízí outsourcing IT, správu pc, kompletní servis, softwarový audit apod.

Společnost Mepatek s.r.o. svých klientům také zajišťuje bezstarostné vedení účetnictví. Klient na základě svých individuálních požadavků má zajištěno vedení daňové evidence, mzdové agendy včetně zajištění styku s příslušnými úřady. Pro vedení účetnictví společnost Mepatek s.r.o. využívá moderní ekonomický software AltusVario, který lze přizpůsobit malým i velkých klientům.

Pro více informací navštivte www.mepatek.cz.