Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Nové retraky od Linde byly oceněny

Retraky Linde Material Handling R14–R20 získaly v německém Essenu mezinárodně uznávané ocenění red dot design award. Na porotu zapůsobil design retraků – dynamický tvar a nápadité barevné provedení v černé a klasické červené barvě Linde.

Udělení designérského ocenění red dot design award ukazuje, jak velkou důležitost klade porota na design manipulační techniky, která se z tradičního pracovního nástroje vyvinula v dynamický high-tech skladový vozík přizpůsobený potřebám zákazníků. Retraky série R jsou navrženy jako vysoce sofistikovaná pracovní místa, která nabízejí mimořádnou úroveň kvality.

Pro Linde MH představuje design vozíků nedílnou součást značky. Společnost dodnes získala více než dvacet cen za design svých produktů. Progresivní design vozíků a dlouhodobé partnerství se společností Porsche Engineering jsou hlavní faktory, které vytvářejí identitu vozíků Linde MH.

Design se propojuje s funkcionalitou

Není to ale pouze design nových retraků Linde MH, který zaujal porotce – nové retraky přinášejí spoustu technických vylepšení a ergonomicky nastavitelné pracoviště řidiče. Jedním z těchto vylepšení je nový koncept zdvihového sloupu s masivnějšími profily, díky kterému nyní dosáhnou vozíky Linde MH výšky zdvihu až 13 metrů.

Průhledná panoramatická střecha z tvrzeného skla umožňuje řidiči optimální výhled při vychystávání a ukládání palet. Nastavitelná jednotka řízení a odpružení sedačky dovolují řidiči přizpůsobit si pracoviště svým potřebám. Vozíky jsou vybaveny prvky, které chrání řidiče před otřesy a vibracemi, jako je např. inovované odpružení kabiny od zbytku šasi vozíku.

 

Zdroj: logisticsatoz