Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Nová jmenování ve středoevropském vedení P3

Developer PointPark Properties (P3) jmenoval Petra Bečára Managing Directorem P3 pro střední a východní Evropu. Na nově vytvořenou pozici Country Head Czech Republic pak nastoupil Tomáš Míček.

Peter Bečár (32) vystudoval strategický management na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Podnikání se věnuje od svých 18 let, kdy založil společnost WebCom Ltd. a poté i firmu Comsultia Ltd. Díky své znalosti slovenského trhu byl od roku 2007 zodpovědný za vybudování pobočky P3 v Bratislavě, kde začínal jako obchodní ředitel a následně zastával post výkonného ředitele pro Českou republiku a Slovensko. Nově bude zodpovědný za vedení a rozvoj společnosti P3 v celé střední a východní Evropě.

Tomáš Míček (43) vystudoval Vysoké učení technické v Brně, obor Stavební inženýrství a management. Má 20 let zkušeností v oblasti realit a developmentu. Pracoval ve společnosti ProLogis Czech Republic na pozici Vice President a Head of Project Management pro Českou republiku a Slovensko a dále působil jako Project Manager ve společnosti TK Development. Během své profesní dráhy získal Tomáš Míček řadu praktických a odborných zkušeností, které od roku 2010 uplatňuje v P3, kde se věnuje především akvizicím a také dalšímu rozvoji logistických parků patřících do portfolia společnosti. Nově bude zodpovědný za rozvoj a vedení společnosti P3 v rámci České republiky.

Rozvoj týmu P3 je v souladu s plánovanou expanzí aktivit společnosti, kterou umožnila nedávná akvizice společnosti privátními investory TPG a Ivanhoé Cambridge na začátku října loňského roku. Obě společnosti se v rámci této transakce zavázaly poskytnout kapitál pro posílení pozice P3 a podporu jejího dalšího růstu.

 

Zdroj: atozlogistics