Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Proběhne 16. ročník soutěže Best of Realty

Soutěž „Best of Realty - Nejlepší z realit“ vstupuje již do svého 16. ročníku. O nominaci se až do pátku 5. září 2014 mohou ucházet tuzemské stavby dokončené a zkolaudované po 1. lednu 2013. Soutěž, která vznikla již v roce 1999, oceňuje výjimečné nemovitosti realizované na území České republiky od novostaveb až po rekonstrukce.

Každoročně se prestižním titulem „Best of Realty“ – Nejlepší z realit“ mohou pyšnit projekty, které v uplynulém období přispěly k růstu úrovně tuzemského realitního trhu.„Vzhledem k tomu, že v uplynulých měsících byla dokončena řada výjimečných projektů a totéž lze říci i o nejbližším období, lze očekávat skutečně zajímavé souboje o titul Best of Realty – Nejlepší z realit,“ řekla k letošnímu ročníku ředitelka soutěže Jana Hrabětová.

Ocenění uděluje odborná porota v základních kategoriích Rezidenční projekty, Nová administrativní centra, Rekonstruované kanceláře, Obchodní centra, Hotely a Průmyslové a skladové areály. V neposlední řadě mohou dát hlas nejlepšímu realitnímu projektu bez výběru kategorií i laici, hlasující na webu soutěže www.bestofrealty.cz a prostřednictvím webů mediálních partnerů. Vítěz tohoto hlasování si z galavečera odnáší Cenu čtenářů.

Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů jsou výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na trhu nemovitostí. Ocenění se tak může dočkat jen projekt, který oproti ostatním přináší výraznou přidanou hodnotu. Vzhledem k tomu, že stavby ucházející se o titul by podle regulí měly být šetrné k životnímu prostředí, požaduje organizátor soutěže doložit jako součást přihlášky také průkaz energetické náročnosti budovy.

Uchazeči o titul „Best of Realty – Nejlepší z realit 2014“ v příslušné kategorii musí organizátorovi soutěže nejpozději do 5. září 2014 zaslat elektronickou přihlášku – vyplněný nominační formulář (www.bestofrealty.cz, www.bestofrealty.com) a na jeho adresu doručit kvalitní fotografie exteriéru a interiéru projektu. Vyhlášení výsledků proběhne již tradičně na slavnostním večeru, a to dne 4. listopadu v Kongresovém sále České národní banky v Praze 1.

 

Zdroj: logisticsatoz