Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Kühne + Nagel rozšiřuje své partnerství s C&A

Společnost C&A, jeden z největších světových výrobců oděvů a módního oblečení, rozšířila své partnerství s firmou Kühne + Nagel, které trvá od roku 2006. Podle této dohody firma Kühne + Nagel bude i nadále zajišťovat logistiku pro maloobchodní prodej, což zahrnuje kontroly kvality i mezinárodní námořní i letecké dopravní služby. 

Firma Kühne + Nagel realizuje zasílání skládaného oblečení i oblečení na ramínkách značky  C&A  z továren v jižní, střední a severní Číně. Tato firma také provádí kontroly kvality podle požadavků zákazníků. Z tohoto důvodu byla nedávno v provozovnách firmy Kühne + Nagel CFS zřízena integrovaná centra pro kontrolu kvality, a to v Yantianu, Šanghaji, Tianjinu a Dalianu, kde firma nabízí konsolidované služby lodní přepravy do Evropy. Firma Kühne + Nagel se také stará o letecké zásilky společnosti C&A prostřednictvím svých základen v Guangzhou, Šanghaji a Pekingu, zasílané do maloobchodních distribučních center v Německu. 

„Firma Kühne + Nagel prokázala své speciální know-how v oblasti logistiky pro maloobchod. Obětavý tým společnosti zajišťuje hladkou a profesionální realizaci logistických řešení, která jsou pro naše podnikání životně důležitá,“ říká Patrick Rupprecht, Ředitel centrální logistiky, odpovědný za námořní přepravu, přepravu do Evropy a cla ve společnosti C&A. 

„Jsme velmi potěšeni důvěrou, kterou v nás společnost C&A vkládá . Rozšířené partnerství jasně dokazuje, že do logistických procesů zákazníků dodáváme přidanou hodnotu,“ dodává Andy Weber, Prezident společnosti Kühne + Nagel (Asia- Pacific) Management Pte. Ltd. 

 

Zdroj: eulog