Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

JENEČ Business Park zahajuje výstavbu

Na severozápadním okraji Prahy vyrůstá na ploše 6000 metrů čtverečních JENEČ Business Park, který po svém dokončení bude sestávat z 30 komerčních jednotek.

Nabízené komerční jednotky o ploše cca 150 až 230 metrů čtverečních je možné využít například jako sklad, výrobní halu, prodejnu, provozovnu služeb nebo showroom. Jednotky se dají spojit do větších celků a připravit přesně na míru podle přání nového majitele.

Projekt nabízí vynikající dopravní dostupnost. Nachází se v průmyslové zóně na sjezdu z rychlostní komunikace R6 Praha – Karlovy Vary, na železniční trati Praha – Kladno a v blízkosti Letiště Václava Havla.

Nákup jako obrana proti zvyšujícímu se nájmu

JENEČ Business Park se od jiných obchodních parků odlišuje tím, že se zde komerční jednotky nebudou pronajímat, ale rovnou prodávat. „Klienti tak budou přímo vlastníky jednoho nebo více prostor, což jim sníží náklady na možnou rostoucí cenu pronájmu v dalších letech. Nákup jednotek může pochopitelně sloužit i jako investice,“ říká Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY, která má prodej na starosti.

Harmonogram výstavby JENEČ Business Parku je rozdělen do tří fází. V první fázi, která bude dokončena v prvním čtvrtletí příštího roku, vznikne 10 jednotek, z nichž polovina je již prodána. Výstavba dalších fází se bude odvíjet od situace na trhu a zájmu potenciálních zákazníků,“ dodává Jakub Holec.

 

Zdroj: logisticsatoz