Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Ideal Automotive otevře továrnu ve Stříbře

Německá společnost Ideal Automotive otevře v západočeské průmyslové zóně Panattoni Park Stříbro továrnu o rozloze 16 tisíc metrů čtverečních. Hala má být dokončena letos v říjnu a zaměstnat by měla na 600 lidí, kteří budou v novém závodě vyrábět komponenty pro kufry automobilů.

Ideal Automotive už v průmyslové zóně Panattoni Park Stříbro investovala před čtyřmi lety a nyní se rozhodla své pozice na Plzeňsku posílit. „Společnost už Panattoni Park Stříbro dobře zná. Podle našich informací si Stříbro pro svou další expanzi vybrala hlavně díky spolehlivým a zručným zaměstnancům a příjemné lokalitě hned u sjezdu z dálnice,“ řekla serveru idnes.cz Klára Fritsch, marketingová ředitelka Panattoni Europe, která se společně s firmou Accolade na přípravě haly podílí.

Obě společnosti plánují areál ještě rozšířit. „Dokoupili jsme sousední pozemky a z původních 62 tisíc metrů čtverečních se park téměř zdvojnásobil, protože vedle již připravované expanze Ideal Automotive jsou na velmi dobré cestě jednání o investicích i s několika dalšími společnostmi,“ popisuje aktuální stav rozšíření Pavel Sovička, generální ředitel společnosti Panattoni Europe Česká republika. Po dokončení odkupu všech pozemků by se celý areál měl rozšířit až na 300 tisíc metrů čtverečních, kde bude stát až 11 budov.

 

Zdroj: logisticsatoz