Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Honeywell mění díky novým technologiím provoz distribučních center

Společnost Honeywell představila na mezinárodním veletrhu PACK EXPO 2014 dva nové inovativní produkty. Zaprvé vyvinula nositelné elektronické zařízení navržené za účelem zvýšení efektivnosti, produktivity a přesnosti v rámci fungování skladu a zadruhé přišla s mobilním počítačem Thor CV31, který kombinuje nejnovější technologii s kompaktním provedením, které minimalizuje jakékoliv překážky pro řidiče.

Nová verze mobilního zařízení Dolphin 70e Black, kterou je možné připevnit na zápěstí, je mobilní přístroj speciálně navržen pro provoz skladů včetně vychystávání, balení a expedice. Díky pohodlnější a hygieničtější připevňovací pásce je nová verze zařízení Dolphin navržena pro dlouhodobější nošení a na její snadné sdílení s ostatními pracovníky. Nositelné zařízení s velkým displejem, flexibilní dotykovou klávesnicí a podporou Bluetooth kruhového skeneru umožňuje pracovníkům svobodu pohybu k maximalizaci jejich produktivity práce.

Mobilní počítač Thor CV31

Novinkou je také mobilní počítač Thor CV31, který je navržen pro provoz skladů. CV31 informuje o pracovním postupu dodavatelského řetězce tak, že přístroj je vždy snadno viditelný a na dosah, ale nikdy nepřekáží při práci.

Přístroj CV31 je navržen pro vysokozdvižné vozíky a další zařízení a disponuje záložní baterií s životností 30 minut a kontrolou spouštění, čímž zvyšuje produktivitu řidiče tím, že eliminuje čas potřebný pro restartování a znovu připojení přístroje při výměně baterie. Ve srovnání s jinými zařízeními umožňuje kompaktní design přístroje CV31 lepší výhled řidiče a je vybaven hardwarem pro optimální výkon.

„Provozovatelé distribučních center hledají flexibilní a osvědčené řešení, které lze přizpůsobovat podle aktuálních potřeb,“ říká Bruce Stubbs, ředitel marketingu Honeywell Scanning & Mobility, a dodává: „Díky inovativní technologii, jako jsou nositelné elektronické přístroje a kompaktní mobilní počítače, dokáže Honeywell poskytnout svým zákazníkům z malých i velkých firem po celém světě řešení, které potřebují k tomu, aby dokázali nejen dnes, ale i v budoucnu držet krok se svými konkurenty.“

 

Zdroj: logsticsatoz