Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Grammer zamířil do CTParku Žatec

CTPark Žatec má díky realitní společnosti 108 AGENCY nového nájemce. V červenci tohoto roku se do areálu na 15 let stěhuje německá společnost Grammer, která zde bude na ploše 32 000 metrů čtverečních vyrábět a skladovat automobilové komponenty.

Transakce vedle výrobních a skladových ploch zahrnuje také 4 000 metrů čtverečních administrativního a sociálního zázemí. Impuls k obsazení průmyslového areálu přišel od skupiny Grammer, který se rozhodl sloučit výrobu ze současných tří závodů v ČR a Německu do jediného právě v CTParku Žatec.

Podle Jakuba Holce, jednatele společnosti 108 AGENCY, která díky svým předchozím obchodním zkušenostem tuto nemovitost dobře zná, stály za výběrem areálu dva hlavní faktory: vysoce moderní prostory a umístění u hlavních komunikačních tepen.

Koncern Grammer působí na čtyřech kontinentech s více než 30 výrobními a distribučními místy v 18 zemích. V České republice dosud působil ve třech lokalitách: Tachov, Most a Dolní Kralovice. V České republice zaměstnává okolo 1200 lidí.  Příchod německé společnosti do Ústeckého kraje by měl podstatný vliv na tamní vysokou nezaměstnanost. V kraji působí desítky odborných učilišť, středních škol a čtyři vysoké školy, které podle zprostředkovatele obchodu dozajista nabídnou nadprůměrně kvalifikovanou pracovní sílu.

 

Zdroj: logisticsatoz