Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Geis vstupuje do roku 2014 s novou technikou

Skupina Geis na konci roku 2013 rozšířila svůj vozový park o 28 nových tahačů MB 1842 LS Actros. Po zkušenostech s provozem vozidel v systémových přepravách byl vybrán právě tento typ Actrosu, u kterého se díky inovacím výrobce předpokládá vyšší životnost a snížení nákladů na opravy. 

Geis si drží svou přední pozici na trhu mimo jiné i díky stálým investicím do nových technologií a zvyšováním efektivity. K tomu patří i pravidelná obměna a doplňování vozového parku. „Nabízíme širokou paletu přepravních služeb a skladovou logistiku. Jsme předním poskytovatelem systémových přeprav balíkových, kusových a paletových zásilek v České republice. Naše vozidla zajišťují převoz zásilek mezi uzlovými body přepravní sítě, a také rozvoz zásilek k příjemcům. Auta jezdí převážně v České republice a měsíčně najedou v průměru 11-12 000 km,“ říká Petr Družkovský, provozní ředitel společnosti. Vozový park Geis zahrnuje výhradně tahače Mercedes-Benz Actros a Axor. „Zejména s Actrosem máme velice dobré zkušenosti a proto chceme tyto tahače objednávat i do budoucna. Potřebujeme spolehlivá auta s ekonomickým provozem, která mají vysoký komfort i pro řidiče,“ říká Petr Družkovský. 

Na všechna vozidla instaluje Geis technologii Mercedesu Fleetboard, která umožňuje sledovat veškeré parametry provozu vozidel a tím i vést řidiče k maximálně ekonomické jízdě. „V budoucnu bychom chtěli mít možnost s tahači manipulovat kromě návěsu i návěs s vlekem,“ dodává Petr Družkovský.

 

Zdroj: eulog