Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Gebrüder Weiss postaví dvě nové haly

Společnost Gebrüder Weiss začala stavět dvě nové logistické haly, aby tak rozšířila dosavadní prostory v místě svého sídla v logistickém centru v Senci. Poskytne tak zákazníkům lepší možnosti, kvalitu a flexibilitu služeb.
 
Dosavadní prostory o rozloze 8400 m2 se tak rozšíří o dalších 4600 m2. Celkově bude v rámci projektu proinvestováno více než 2 miliony eur. Projekt bude dokončen na konci září tohoto roku.
 
Každá z nově budovaných hal bude zaujímat rozlohu více než 2000 m2, konkrétně hala "A" bude o rozloze 2200 m2. Bude v ní k dispozici 3000 paletových míst a v hale "B" 2400 m 2 s 4000 paletovými pozicemi. Projekt počítá s výstavbou čtyř samostatných logistických bran, jakož i s dodatečnými parkovacími místy pro nákladní automobily. Kromě toho se v halách budou nacházet i nové kancelářské prostory rozložené na dvou patrech, určené pro logistický personál.
 
"Je náročné si dlouhodobě udržet pozici jednoho z lídrů na slovenském logistickém trhu. Výstavba nových hal je důkazem toho, že neustále pracujeme na nových výzvách a projektech, které dopomohou poskytovat ten nejpropracovanější servis pro naše zákazníky, "uvedl Markus Jelleschitz, jednatel společnosti Gebrüder Weiss na Slovensku.
 
Zdroj: logisticsatoz