Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Foxconn se rozšiřuje v Kutné Hoře

Jedna z největších průmyslových firem v tuzemsku, tchajwanský výrobce počítačů Foxconn, dokončila rozšíření svého závodu v Kutné Hoře o velikosti více než 25 000 m2 skladových a kancelářských ploch. Moderní skladové plochy se podařilo předat investorovi během sedmi měsíců, developerem byla belgická společnost Industrial and Logistics Developments NV. V nových prostorech bude operovat logistická společnost Global Logistics Solutions (GLS), oznamuje Jones Lang LaSalle (JLL), která zprostředkovala projekt stavěný na míru.

GLS bude z nového skladu zásobovat výrobní linky Foxconnu. „Global Logistics Solutions sídlí od roku 2001 v Pardubicích a nedávno rovněž ve spolupráci s JLL rozšířila své prostory v CTP Parku Pardubice. Expanze do Kutné Hory je velkým úspěchem této společnosti a současně je velice dobrou zprávou pro Kutnou Horu, neboť tento projekt přinese ve finální fázi až 150 nových pracovních míst,“ říká Miroslav Kotek z JLL.

Tento projekt je pro nás opravdu zlomový, neboť navýší kapacitu na více než 70 000 paletových míst. Je zároveň příslibem do budoucna, můžeme se o něj opřít při realizovaní našich strategických cílů pří poskytování skladovacích prostor a logistických služeb nejen společnosti Foxconn a jejím partnerům, ale i při expanzi na českém, potažmo evropském trhu,“ dodává manažer GLS Graeme Strachan.

 

Zdroj: skypaper