Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

FM Logistic otevřela sklad ve Strančicích

Na konci listopadu zahájila společnost FM Logistic provoz skladu ve Strančicích na jihovýchodě Prahy. Prostory o výměře 5000 metrů čtverečních nabízí kapacitu 7500 palet.

Česká pobočka FM Logistic pokračuje ve svém rozvoji. V roce 2011 byla dostavěna poslední plánovaná hala v tuchoměřické centrále nedaleko ruzyňského letiště. Platforma nyní čítá plochu 47 000 metrů čtverečních a kapacitu 84 000 palet. Pro svoji další expanzi zvolila FM Logistic strategické umístění nové pobočky na jihovýchodním konci Prahy.

V současnosti tak FM Logistic provozuje pobočky ve Stránčicích, Tuchoměřicích a v Olomouci na Moravě. Na všech pobočkách zajišťuje pro své klienty skladové, transportní a obalové služby a další služby s přidanou hodnotou.

„Otevření nové pobočky zapadá do dlouhodobé koncepce rozvoje FM Logistic v České republice a ve střední Evropě. Posilujeme distribuční síť, pracujeme na geografickém rozšíření a na rozvoji komplexního a synergického portfolia služeb,“uvedl Marek Nápravník, Generální ředitel FM Logistic v ČR & SR.

 

Zdroj: logisticsatoz