Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Domo Service je zpět na západě Prahy

DomoService, dovozce a prodejce domácích potřeb se po čtyřech letech vrací do areálu SEGRO Logistics Park Prague, dříve známého pod názvem Tulipan Park Praha. DomoService bude ze západní části Prahy zásobovat Českou i Slovenskou republiku.

Skladové a kancelářské prostory o ploše téměř 7,5 tisíce metrů čtverečních si firma pronajala od průmyslového developera SEGRO a pronájem zprostředkovala poradenská společnost Cushman & Wakefield.

 

„Předností hostivického parku SEGRO Logistics Park Prague je kombinace bezprostřední blízkosti města Prahy i mezinárodního letiště a současně výborná dopravní obslužnost nákladní dopravou. Park je dlouhodobě plně pronajatý. Vzhledem k přetrvávajícímu zájmu nových klientů připravuje SEGRO další výstavbu na rok 2014,” říká Ferdinand Hlobil, vedoucí středoevropského průmyslového týmu Cushman & Wakefield.

„Letos jsme zahájili výstavbu nové infrastruktury s cílem zvýšit standard stávajícím nájemcům a umožnit další expanzi parku. V současné době dokončujeme nový sjezd z rychlostní komunikace R6 směrem na Karlovy Vary a první halu nové etapy výstavby našeho parku,“ vysvětluje David Plzák, development manager společnosti SEGRO.

 

Zdroj: logisticsatoz