Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

WYMA Europe dorazila do Rudné

Novozélandská společnost WYMA Europe, dovozce potravinářských strojů, si pronajala přes 1 800 čtverečních metrů výrobních, skladových a kancelářských ploch v Business Parku Rudná. Firma se přesouvá ze Slaného, kde její české zastoupení dosud sídlilo. Informuje o tom tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle (JLL).

Další transakcí v areálu se stalo prodloužení pronájmu 4500 m2skladových a kancelářských ploch prodejce manipulační techniky Toyota Material Handling CZ. „Toyota Material Handling sídlí v Business Parku Rudná již od roku 2001 a k prodloužení nájmu došlo již poněkolikáté, celková doba nájmu tak přesáhne 20 let,” říká Milan Korbelář z JLL.

První haly areálu byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se rozrostl na 20 hal, které dohromady nabízí 150 000 m2 skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku a jeho pronájem zajišťuje JLL.

 

Zdroj: skypaper