Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Sklady a skladové haly - Přímo od majitelů

Schenker zůstává v PointParku Prague D1

Společnost DB Schenker Logistics, poskytovatel integrovaných logistických a globálních spedičních služeb, prodloužila pronájem v areálu PointPark Prague D1, kde je se svými 28 000 metry čtverečními skladových a logistických prostor druhým největším nájemcem.

Společnost DB Schenker Logistics využívá skladové prostory v této lokalitě již sedm let a průběžně rozšiřuje pronajatou plochu. Prodloužení se nyní dočkala smlouva na 6 353 metrů čtverečních z celkové pronajaté plochy.

„Prostory v PointParku Prague D1 využíváme pro skladování a logistické služby s přidanou hodnotou pro několik našich významných zákazníků. Jsme spokojeni s lokalitou logistického parku a oceňujeme služby a především flexibilitu společnosti P3, která nám umožňuje optimální uspořádání pronajatých prostor na míru potřebám naší společnosti a našich klientů,“ říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker Logistics v České republice.

Logistický uzel na páteřní komunikaci

PointPark Prague D1 se nachází poblíž Strančic, pouze 16 km od Prahy, na dálnici D1 ve směru do Brna a Bratislavy. Jde o čtyři skladové budovy, z nichž posledně zbudovaná byla zkolaudována koncem června. K dispozici pro další výstavbu tak v dané lokalitě zbývá jen 20 000 metrů čtverečních.

„Jsme potěšeni, že DB Schenker Logistics nadále expanduje a prodlužuje pronájem prostor v areálu PointPark Prague D1, což považujeme za významný projev důvěry v tuto lokalitu a její infrastrukturu,“ prohlásil Peter Bečár, výkonný ředitel PointPark Properties pro Českou republiku a Slovensko.

 

Zdroj: logisticsatoz